13 Lis

Dnia 7 października 2021 r. w Sportowej Szkole Podstawowej im. Władka Zarembowicza odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia. Dla wychowawców, rodziców i przede wszystkim uczniów był to bardzo ważny dzień. Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Bogumiła Kopacka – Gajec, wicedyrektorzy – Elżbieta Trubiłło i Artur Zalewski, nauczyciele, rodzice i dziadkowie. Gościem honorowym była wiceprezydent Wrocławia p. Renata Granowska.

Uczniowie Klas pierwszych w obecności Pani Dyrektor zdali ważny egzamin ze zdobytej wiedzy. Udowodnili, czego zdążyli się już nauczyć w szkole. Potem złożyli uroczyste ślubowanie i każdy pierwszoklasista został pasowany na ucznia naszej szkoły.
Pierwszoklasistom życzymy, by każdy dzień w naszej szkole był świetną przygodą połączoną z nauką. Niech nasza Placówka będzie dla nich ciekawym miejscem, w którym będą chętnie przebywać oraz rozwiną swoje zdolności i zainteresowania. Pani Dyrektor dziękujemy za zorganizowanie pięknej uroczystości w tak trudnym czasie i umożliwienie obecności rodzicom w tym ważnym dniu.
Pierwszoklasiści, życzymy Wam wielu sukcesów w nauce!

Galeria – kliknij zdjęcie

Przygotowali 
Ewelina Staszewska
Mateusz Matlęga