mgr Bogumiła Kopacka-Gajec, Dyrektor Szkoły

  • N/A
  • N/A

mgr Beata Wieczorek, Wicedyrektor

  • N/A
  • N/A

mgr Małgorzata Mańczak, Wicedyrektor

  • N/A
  • N/A

mgr Janusz Świtecki, Wicedyrektor do spraw sportu

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Adamowicz-Probala

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Aleksanderek

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Badowska-Tarassow

Pedagog szkolny

  • N/A
  • N/A

Maciej Bełcik

Nauczyciel przyrody

  • N/A
  • N/A

Karolina Berezowska

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Sławomir Bobowski

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Artur Borowiecki

Nauczyciel pływania

  • N/A
  • N/A

Gabriela Brzozowska

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Anna Chocaj

Nauczyciel historii

  • N/A
  • N/A

Grzegorz Christ

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Renata Dąbrowiecka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Jadwiga Gabryl

Nauczyciel przyrody, biologii i WDŻ

  • N/A
  • N/A

Marta Galicka

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Małgorzata Gembicka

Nauczyciel pływania i wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Bogusława Gębka

Nauczyciel geografii

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Giesa

Nauczyciel biologii i przyrody

  • N/A
  • N/A

Paulina Jeziorska

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Joanna Jęchorek

Nauczyciel pływania i wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Małgorzata Jędrzejuk

Nauczyciel matematyki

  • N/A
  • N/A

Olga Kaleta

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Dorota Karwath

Nauczyciel religii

  • N/A
  • N/A

Małgorzata Klarowicz

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Magdalena Kociszewska

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Beata Konieczna

Wicedyrektor – zastępstwo

  • N/A
  • N/A

Aleksandra Kotrys

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Ewa Kowalska

Nauczyciel fizyki i matematyki

  • N/A
  • N/A

Ewa Kraszkiewicz

Nauczyciel informatyki

  • N/A
  • N/A

Magdalena Krause-Pietkiewicz

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Jarosław Krupiński

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

  • N/A
  • N/A

Dorota Kułak

Nauczyciel informatyki

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Lasek

Nauczyciel plastyki

  • N/A
  • N/A

Jacek Lelewski

Nauczyciel pływania i edukacji o społeczeństwie

  • N/A
  • N/A

Sandra Litwin

Nauczyciel języka niemieckiego

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Łogiszyniec

Nauczyciel języka polskiego i techniki

  • N/A
  • N/A

Józef Malak

Nauczyciel matematyki

  • N/A
  • N/A

Marta Marchewka

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Mateusz Matlęga

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Agata Miniach-Jerzyk

Kierownik świetlicy i wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Naskręt

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Dorota Nowak-Łabuda

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Aneta Nowosielska

Nauczyciel języka angielskiego

  • N/A
  • N/A

Dorota Palewicz

Wychowawca świetlicy

  • N/A
  • N/A

Maksym Papacz

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Margareta Paruszewska

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Zofia Piękoś

Nauczyciel historii oraz historii i społeczeństwa

  • N/A
  • N/A

Sabina Puton

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Michał Przybylski

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Katarzyna Raczyk

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Grzegorz Sajewicz

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Dorota Serafin

Nauczyciel wychowania fizycznego i pływania

  • N/A
  • N/A

Anna Siwik

Nauczyciel religii

  • N/A
  • N/A

Renata Siwy

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Piotr Sobko

Nauczyciel wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Katarzyna Sowa-Bakuła

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Stobiecka-Świtała

Nauczyciel języka polskiego

  • N/A
  • N/A

Aleksandra Szafron

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Krzysztof Szefler

Nauczyciel matematyki

  • N/A
  • N/A

Monika Szponar

Nauczyciel chemii

  • N/A
  • N/A

Bogumiła Szymczak

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Dorota Świtecka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Tańska

Nauczyciel muzyki

  • N/A
  • N/A

Magdalena Tomczyk

Nauczyciel wychowania fizycznego i pływania

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Trubiłło

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • N/A
  • N/A

Ewa Waśko

Nauczyciel  religii

  • N/A
  • N/A

Renata Wilińska

Nauczyciel matematyki

  • N/A
  • N/A

Romualda Wojtuś

Wychowawca w świetlicy

  • N/A
  • N/A

Anna Wolnicka

Nauczyciel bibliotekarz

  • N/A
  • N/A

Wojciech Wójcik

Nauczyciel wychowania fizycznego i pływania

  • N/A
  • N/A

Oliwia Zachariasiewicz

Pedagog szkolny

  • N/A
  • N/A

Artur Zalewski

Nauczyciel  wychowania fizycznego

  • N/A
  • N/A

Urszula Zamorska

Nauczyciel języka niemieckiego

  • N/A
  • N/A

Joanna Zmyślona

Nauczyciel  języka polskiego

  • N/A
  • N/A